GARMIN LAIKRODŽIAI

Žmonėms žinantiems GARMIN produkcijos vertę

Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 735XT

Šis GPS bėgimo laikrodis su multisport savybėmis sukurtas sportininkams kuriems reikia tik būtiniausios informacijos treniruotėms bei varžyboms.

nuo 314.99 €

Išmanusis laikrodis GARMIN vivoactive 3

Nuo sporto iki pramogų, vívoactive 3 išmanusis laikrodis sukurtas aktyviam gyvenimui. Integruotas GPS imtuvas fiksuos nukeliautą atstumą, judėjimo tempą, būvimo vietą ir dar daugiau, Jūsų nuotykiams gamtoje.

nuo 279.99 €

Išmanioji apyrankė GARMIN vivosport

Tai yra daugiau nei tik įprasta aktyvumo sekimo apyrankė. Nors vívosport apyrankė yra tikrai kompaktiška, tačiau ji turi integruotą GPS imtuvą su kuriuo galėsite tiksliai fiksuoti savo veiklas lauke ir patalpose.

159.99 €

Išmanioji apyrankė Garmin vivofit 4

Raskite naujų būdų kaip tapti aktyvesniu nei vakar su lengvai valdomu vívofit 4. Ši apyrankė siūlo aktyvumo sekimo funkcijas ir laisvę judėti negalvojat apie tai, jog įrenginys gali bet kada išsikrauti.

71.99 €

Išmanioji apyrankė GARMIN vivosmart 3

Stebėkite judėjimą, sekite širdies darbą, matykite išmaniuosius pranešimus bei išsamią treniruočių informaciją, VO2max įvertinimą ar Jūsų sportinės būklės amžių.

107.99 € 89.99 €

Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 235

„Forerunner 235“ su pulso technologija „Elevate™“ pulsą matuoja visą laiką, todėl galite bėgti nevaržomi pulsometro juostelės ant krūtinės. Spalvingas indikatorius nurodo pulsą ir jo intervalą realiuoju laiku.

299.99 € 269.99 €

Išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 30

Nuo šiol išlikti aktyviems ir palaikyti ryšį bus dar paprasčiau su lengvai naudojamu Forerunner 30 GPS bėgimo laikrodžiu. Visos dienos aktyvumo stebėjimas.

134.99 €

Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 35

Forerunner 35 laikrodis yra plonas bei lengvas – tobulas kasdieniniams bėgimams, treniruotėms ar varžyboms. Intervalinės treniruočių funkcijos, garsiniai pranešimai ir bėgimo/vaikščiojimo sportinis režimas.

179.99 €

Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 935

Multisport GPS laikrodis su pažangiomis treniruočių funkcijomis įvairioms sporto šakoms bei sveriantis vos 49 gramus.

nuo 499.99 €

Išmanusis laikrodis GARMIN vivoactive HR

Išmanusis GPS laikrodis su saulės šviesoje lengvai įskaitomu, didelės skyros jutikliniu ekranu. Integruotos sporto programėlės: bėgimas, dviračiai, plaukimas su GPS ir ne tik.

269.99 €

Išmanioji apyrankė GARMIN vivofit 3

Seka Jūsų žingsnius, nukeliautą atstumą, aktyvias minutes sportuojant, miegą ir rodo dienos laiką, apšviečiame ekrane.

nuo 62.99 €

Išmanioji aktyvumo sekimo apyrankė vaikams GARMIN vívofit jr.

Išmanusis įrenginys tik tais vaikams? Tikrai taip. Susipažinkite su vívofit jr. Ši stilinga, plaukimui atspari aktyvumo sekimo apyrankė, paskatins Jūsų vaikus išlikti aktyvius.

71.99 € 62.99 €

Išmanioji aktyvumo sekimo apyrankė vaikams GARMIN vívofit jr. 2

Vandeniui atspari aktyvumo sekimo apyrankė vaikams sukurta Minnie Mouse, Star Wars arba Marvel Avengers tematika.

80.99 €

Išmanusis laikrodis GARMIN fēnix 5S

GARMIN fēnix 5S turi bėgimo, dviračių sporto, vaikščiojimo, plaukimo, slidinėjimo, golfo, irklenčių sporto, irklavimo ir kitų veikų sporto profiliai.

549.99 €

Nežinai, kurį laikrodį ar apyrankę išsirinkti?

Susisiek su mumis ir mes Tau patarsime!
arba susisiek per socialinį tinklą

Ką mes veikiame Instagram'e?

Apie mus

Esame Progresso – elektroninė parduotuvė, kurioje rasite išmanias apyrankes ir kitus dėvimus išmaniuosius įrenginius, padėsiančius palaikyti aktyvų gyvenimo ritmą kasdien. Tikime, kad geros savijautos esmė – tai ne tik sportas ir sveika mityba, bet ir kasdienis judėjimas bei kokybiškas miegas. Stebint savo fizinį aktyvumą ir progresą, sveikos gyvensenos tikslų siekti daug lengviau. Norėdami prisidėti prie jūsų sėkmės, parduotuvės asortimentą formuojame atsižvelgdami į rinkos naujoves bei klientų poreikius ir siekiame pasiūlyti nešiojamuosius išmaniuosius prietaisus už patraukliausią kainą.

Daugiau apie mus

Scroll to top