POLAR LAIKRODŽIAI

Polar gamintojo išmanieji laikrodžiai ir išmaniosios apyrankės

Išmanioji apyrankė POLAR A370

Patobulinta fitneso apyrankė, matuojanti širdies ritmą nuo riešo, fiksuojantis Jūsų kasdieninį aktyvumą, miego kokybę ir padedantis pasiekti asmeninius sveikatingumo tikslus.

199.99 €

Išmansusis laikrodis POLAR M200

Polar M200 širdies ritmo monitorius su integruotu GPS, skaičiuojantis pulsą nuo riešo. Vandeniui nepralaidus bėgimo laikrodis, kuris seka jūsų dienos aktyvumą 24/7.

149.99 €

Išmanusis laikrodis POLAR M430

Naujasis Polar M430 su širdies ritmo matavimu nuo riešo ir integruotu GPS parodys Jūsų bėgimo greitį, širdies ritmą ir Jūsų aktyvumą. Nuo šiol pamirškite apie širdies ritmo matavimo dirželį!

229.99 €

Išmanioji apyrankė POLAR A300

Naujasis Polar A300 fitneso ir aktyvumo monitorius su keičiamu spalvotu korpusu ir aktyvumo sekimu. A300 padeda treniruotėse išlaikyti reikiamą intensyvumą, siekti asmeninius sveikatingumo tikslus.

99.99 €

Išmanusis laikrodis POLAR M400

Naujasis Polar M400 su integruotu GPS ir akselerometru parodys Jūsų bėgimo greitį, širdies ritmą ir Jūsų aktyvumą.

nuo 159.99 €

Išmanioji apyrankė POLAR LOOP 2

Naujoji Loop versija turi galingesnę bateriją, vibracijos funkciją ir bendrauja su mobiliaisiais įrenginiais rodydama įspėjimus apie žinutes ar pan. Silikonas apyrankės sudėtyje ją daro švelnią ir malonią lietimui.

119.99 €

Išmanusis laikrodis POLAR V800

Polar V800 - širdies ritmo matuoklis profesionalams. Laikrodis tinkamas bėgimui, dviračiams, plaukimui ir begalei kitų sporto šakų. Atsitatymas pagrįstas 24/7 aktyvumu.

nuo 399.99 €

Nežinai, kurį laikrodį ar apyrankę išsirinkti?

Susisiek su mumis ir mes Tau patarsime!
arba susisiek per socialinį tinklą

Ką mes veikiame Instagram'e?

Apie mus

Esame Progresso – elektroninė parduotuvė, kurioje rasite išmanias apyrankes ir kitus dėvimus išmaniuosius įrenginius, padėsiančius palaikyti aktyvų gyvenimo ritmą kasdien. Tikime, kad geros savijautos esmė – tai ne tik sportas ir sveika mityba, bet ir kasdienis judėjimas bei kokybiškas miegas. Stebint savo fizinį aktyvumą ir progresą, sveikos gyvensenos tikslų siekti daug lengviau. Norėdami prisidėti prie jūsų sėkmės, parduotuvės asortimentą formuojame atsižvelgdami į rinkos naujoves bei klientų poreikius ir siekiame pasiūlyti nešiojamuosius išmaniuosius prietaisus už patraukliausią kainą.

Daugiau apie mus

Scroll to top