Veiksmo kameros GoPro

Norintiems įamžinti gyvenimo akimirkas su GoPro produkcija

Veiksmo kamera GoPro HERO6

GoPro gamintojai su pasididžiavimu teigia, jog tai geriausias jų kūrinys iki šiol. GoPro HERO6 panaudotos išmaniausios technologijos leidžiančios sukurti daug kokybiškesnį vaizdo stabilizavimo efektą.

429.99 €

Veiksmo kamera GoPro HERO5

GoPro HERO5 Black pasižymi 12 MP kamera, 4K30 / 1080p120 vaizdo kokybe, liečiamu ekranu, valdymo balsu funkcija, atsparumu vandeniui iki 10 metrų.

329.99 €

Veiksmo kamera GoPro HERO

GoPro HERO – išsiilgusiems nuotykių! Veiksmo kamera pakeitusi pasaulį ir suteikusi galimybę įamžinti nerealiausius gyvenimo momentus.

219.99 €

Nežinai, kurią kamerą pirkti?

Susisiek su mumis ir mes Tau patarsime!
arba susisiek per socialinį tinklą

Ką mes veikiame Instagram'e?

Apie mus

Esame Progresso – elektroninė parduotuvė, kurioje rasite išmanias apyrankes ir kitus dėvimus išmaniuosius įrenginius, padėsiančius palaikyti aktyvų gyvenimo ritmą kasdien. Tikime, kad geros savijautos esmė – tai ne tik sportas ir sveika mityba, bet ir kasdienis judėjimas bei kokybiškas miegas. Stebint savo fizinį aktyvumą ir progresą, sveikos gyvensenos tikslų siekti daug lengviau. Norėdami prisidėti prie jūsų sėkmės, parduotuvės asortimentą formuojame atsižvelgdami į rinkos naujoves bei klientų poreikius ir siekiame pasiūlyti nešiojamuosius išmaniuosius prietaisus už patraukliausią kainą.

Daugiau apie mus

Scroll to top