Pusmaratonis. #2 Pirmi du mėnesiai

Kuomet žmonės aprašinėja keliones ar specifinio proceso apžvalgą, tuomet jie naudoja tam tikrus intervalus savo apibendrinimams aprašyti. Pavyzdžiui: pirma diena, pirma savaitė, pirmas mėnesis, pirmi metai ir t.t. Manau laikotarpis “Pirmi du mėnesiai” yra per daug nuvertinti.

Skaityti toliau: Pusmaratonis. #2 Pirmi du mėnesiai

Audio knygos padės „perskaityti“ nuobodžią knygą

Apie audio knygas sužinojau jau seniai, tačiau į jas daug dėmesio nekreipiau. Tam įtakos galbūt turėjo nepatrauklus pateikimas, o galbūt ne klausiau dėl to, kad nebuvo, galima sakyti, visiškai jokio pasirinkimo. Tačiau tos dienos jau praeityje.

Skaityti toliau: Audio knygos padės „perskaityti“ nuobodžią knygą

Agadiras – miestas, kuriame visus metus šviečia saulė

Prie Atlanto vandenyno įsikūręs Agadiras nepanašus į jokį kitą Maroko miestą. 1960 metais galingas žemės drebėjimas beveik visiškai sunaikino šį kurortą, o jį atstatę architektai užsibrėžė tikslą sukurti modernų miestą.
Dėl savo naujumo, amžinos saulės ir netoliese esančio oro uosto, Agadiras greitai tapo daugumos kelionių agentūrų taikiniu.

Skaityti toliau: Agadiras – miestas, kuriame visus metus šviečia saulė

Dviračiai ir ilgi atstumai: kaip pasiruošti

Įpusėjus vasarai jau būname nubėgę, numynę, nužygiavę tikrai nemažus atstumus, jaučiamės užsigrūdinę, sutvirtėję ir pasiryžę didesniems iššūkiams. Todėl natūralu, jog kiekvienas, net pats paprasčiausias mėgėjas, nori įrodyti sau ir kitiems, jog vasaros treniruotės nenuėjo perniek. Kitiems, tai tikslo siekimas, motyvacijos paieškos ar tiesiog malonumas nuveikti daugiau nei vakar. Štai todėl ryžausi priimti iššūkį ir numinti dviračiu 100 kilometrų iš Vilniaus į Uteną ir tuo pačiu pasidalinti patarimais, kurie praverstų besiruošiantiems panašiems iššūkiams.

Skaityti toliau: Dviračiai ir ilgi atstumai: kaip pasiruošti

Fizinio aktyvumo nauda ir stebėjimo privalumai sportuojantiems

Į klausimą „Kodėl sportuoju?” atsakymų gali būti pačių įvairiausių. Vieni meta svorį ir lieknėja, kiti augina raumenų masę arba tiesiog nori sustiprėti fiziškai. Nepriklausomai nuo priežasčių, užsibrėžtų rezultatų sporte siekti lengviau, kuomet stebime ir matuojame savo progresą, tad pateikiame 5 dalykus, kuo nuolatinis  fizinio aktyvumo stebėjimas yra naudingas.

Skaityti toliau: Fizinio aktyvumo nauda ir stebėjimo privalumai sportuojantiems

Fizinio aktyvumo matavimas ir kontrolė – geresnei savijautai kasdien

Ką daryti, kad galėtumėte džiaugtis geresne savijauta, pabustumėte žvalūs, o energijos pakaktų ne tik darbams, bet ir laisvalaikiui? Fizinis aktyvumas dieną ir kokybiškas poilsis naktį – tai sveikos gyvensenos formulė, kuria savo kasdienybę gali papildyti kiekvienas, norintis pagerinti savo savijautą.

Skaityti toliau: Fizinio aktyvumo matavimas ir kontrolė – geresnei savijautai kasdien